Sportovní zprávy Atletika

Sportovní zprávy

Jarča Vaněčková je dvojnásobnou mistryní republiky

01. 09. 2020 Atletika foto: 1

Jičín - Poslední prázdninový víkend se v Pacově konalo 54. atletické mistrovství České republiky veteránů na dráze. Do malebného města v západní části Vysočiny mezi Táborem a Pelhřimovem dorazila i skupina jičínských atletů. Nejvíce se dařilo Jarče Vaněčkové, která obhájila dva tituly z loňského… » celý článek

Atletické závody Master EUROPA Lovosice 2020

21. 08. 2020 Atletika foto: 1

Jičín - Během minulého víkendu se na akci Master EUROPA Lovosice 2020 sešli atletky a atleti, kteří zápolili na lovosických sportovištích v pětiletých věkových kategoriích. Navzdory nelehké situaci v průběhu roku se přihlásil velký počet závodníků starších 35 let z 21 zemí, a to i ze zámořských… » celý článek

Dvanáct medailí pro jičínské atlety z halového MČR veteránů

23. 03. 2020 Atletika

Jičín - V sobotu 7. března se v atletické hale Střelnice v Jablonci nad Nisou uskutečnilo halové Mistrovství ČR v atletice veteránů. Jičínská výprava byla velice úspěšná, když získala celkem 12 medailí v obou veteránských kategoriích, 35-59 let a nad 60 let. V mladší kategorii zářila Jaroslava… » celý článek

Atletka Lucie Kozlová získala bronz na mistrovství republiky

23. 09. 2019 Atletika

Jičín - Krásný atletický stadion v Kolíně hostil od pátku do neděle nejlepší žákovské atlety z celé republiky. Po sérii rozběhů a meziběhů se do finálové osmičky ve sprintu na 60 metrů probojovala jičínská sprinterka Lucie Kozlová. Ve finále doběhla v čase 7,98 sekundy na vynikajícím třetím… » celý článek

Bára Špotáková vítězkou Jičínských memoriálů 2019

Jičín - V neděli 22. září se na jičínském městském stadionu konal další ročník tradičního atletického mítinku Jičínské memoriály. Ozdobou byl především start trojnásobné mistryně světa a dvojnásobné olympijské vítězky v hodu oštěpem Báry Špotákové. V podprogramu startovali jičínští nejmladší… » celý článek