Sportovní zprávy Fotbal

Sportovní zprávy

Poslední utkání podzimu fotbalisté Jičína prohráli

14. 11. 2022 Fotbal

Jičín - K poslednímu utkání podzimní části KP cestovali jičínští fotbalisté v sobotu 12. listopadu do Vysoké n/L. Věděli, že zisk případných bodů by jim pomohl k většímu odpoutání od posledních dvou míst tabulky. FK Vysoká n/L - SK Jičín A 3:0 (1:0) Na těžkém terénu v mlze začala… » celý článek

Zodpovědný výkon všech hráčů SK Jičín přinesl výhru

07. 11. 2022 Fotbal

Jičín - V posledním letošním mistrovském utkání na domácím trávníku přivítali v sobotu 5. listopadu jičínští fotbalisté mužstvo Jaroměře. To se nachází v čelních patrech tabulky a přestože minulý týden neudrželo poločasové vedení v Hořicích 0:2 a zápas nakonec ztratilo 3:2, Jičínští věděli, že… » celý článek

Fotbalové derby Kopidlno vs. Jičín B pro hosty z Jičína

31. 10. 2022 Fotbal

Jičín - K poslednímu zápasu podzimní části 1. B třídy cestovali fotbalisté Jičína B v neděli 30. října do Kopidlna k prestižnímu derby s místním FK. Po čtyřech prohraných zápasech se Jičínští začali propadat tabulkou, a proto tentokrát nastoupilo 7 hráčů z A týmu, aby se bodovalo. FK… » celý článek

Z Libčan fotbalisté Jičína body nepřivezli

Jičín - V sobotu 29. října hráli jičínští fotbalisté ve 13. kole KP s celkem Libčan. Při pohledu na tabulku bylo jasné, že tentokrát se hraje o 6 bodů a možnost se odpoutat od posledních týmů. Těsně před výkopem odstoupil pro náhlou zdravotní indispozici kapitán Ulvr, nahradil ho Kuncíř. » celý článek

Fotbalistům Jičína B se opět nedařilo

24. 10. 2022 Fotbal

Jičín - V dalším mistrovskému utkání 1. B třídy mužů přivítali v sobotu 22. října fotbalisté Jičína B TJ Spartak Kosičky. SK Jičín B - TJ Spartak Kosičky 2:5 (1:3) Jičínští zápas hlavně v prvním poločase nezvládli, nevyužili šance a po chybách inkasovali 3 branky. Po prostřídání… » celý článek

Fotbalové rezervě Jičína se nedařilo

17. 10. 2022 Fotbal

Jičín - V sobotu 15. října sehrála rezerva SK Jičín další zápas fotbalové 1. B třídy mužů. TJ Rudník - SK Jičín B 5:0 (2:0) Pohled na zápas očima trenéra Jardy Řeháčka: "Dnešní zápas jsme začali velmi dobře. Bohužel jsme vyrobili nesmyslnou penaltu a prohráváme 1:0, za chvíli po… » celý článek