Sportovní zprávy Hokej

Sportovní zprávy

Výhra hokejistů Jičína nad Varnsdorfem

29. 11. 2022 Hokej

Jičín - Druhý zápas jičínských hokejistů v řadě na domácím ledě, tentokrát přijel do Jičína celek z Varnsdorfu. Domácí byli v trochu oslabené sestavě, chyběli nejproduktivnější hráč Průšek, obránce Řeháček a brankář Beneš. HC Autocentrum Jičín - HC TS Varnsdorf 3:1 I tak domácí… » celý článek

Hokejisté Jičína porazili Českou Lípu

24. 11. 2022 Hokej

Jičín - Poslední utkání druhého kola odehráli jičínští hokejisté na svém ledě proti celku České Lípy. Hosté přijeli pouze ve 12 mužích do pole s jedním brankářem. HC Autocentrum Jičín - HC Česká Lípa 10:2 Úvod utkání vyšel výborně domácímu týmu. Hned po 31 vteřinách překonal… » celý článek

Výsledky zápasů jičínských hokejistů

17. 11. 2022 Hokej

Jičín - Přinášíme výsledky posledních zápasů jičínských hokejistů s komentáři trenéra Michala Kejmara. 4. kolo: HC Autocentrum Jičín - HC Frýdlant 5:1 Trenér HC Jičín Michal Kejmar: "Dnes jsme spokojen jen s první třetinou a třemi body. Zbylé dvě třetiny byly z naší strany špatné… » celý článek

Utkání s Turnovem hokejisté Jičína vyhráli

30. 09. 2022 Hokej

Jičín - Druhé utkání této sezony sehráli hokejisté Jičína ve středu 28. září proti soupeři, se kterým se v minulém ročníku ucházeli o mistrovský titul. Opakovaní finále skončilo opět lépe pro domácí Jičín, který zvítězil 4:2. O výhře rozhodl dobrý pohyb domácích a nedisciplinovanost hostů. » celý článek