Sportovní zprávy Šachy

Sportovní zprávy

Silvestrovský šachový turnaj v Lužanech - 40. ročník

08. 01. 2018 Šachy

Lužany - Konec roku 2017 byl na blátě a na silvestra byla předpověď teploty přes 10 °C. Žádné zimní počasí. V Lužanech se přesto chystal tradiční šachový turnaj. Už 40. ročník. Tentokrát byl turnaj za podpory KHŠS povýšen na otevřený přebor Krajského královéhradeckého šachového svazu v RAPID šachu.… » celý článek

Silvestrovský šachový turnaj

18. 12. 2017 Šachy

Lužany - Šachový oddíl Lužany zve příznivce královské hry na tradiční, už 40. ročník Silvestrovského šachového turnaje do Lužan. Letošní ročník je spojen s přeborem královéhradeckého šachového svazu v rapid šachu. Hraje se 2x 15 minut švýcarem na 9 kol. Začátek je v 9 hodin a předpokládané… » celý článek

Silvestrovský šachový turnaj v Lužanech

04. 01. 2016 Šachy

Lužany - Už po 38. se sešli šachoví bojovníci na tradičním Silvestrovském turnaji v Lužanech. Přijeli obhájci loňských stupňů vítězů, Jakub Šafařík, Petr Tázlar a Tomáš Kraus, silná trojka z Hořic, i když dnes hrají každý za jiný oddíl. Přijela velmi silná osmnáctičlenná výprava z Jičína.… » celý článek

Krajský přebor jednotlivců v šachu

12. 05. 2015 Šachy foto: 1

Jičín - Od 5. do 10. května se v Janských Lázních uskutečnil 14. ročník otevřeného krajského přeboru jednotlivců v šachu. Turnaje se zúčastnilo 101 hráčů, z toho 54 v KPJ a 47 v OPEN. O titulu krajského přeborníka se rozhodovalo až v posledním 8. kole a adeptů na vítězství z ŠK AD Jičín bylo… » celý článek

Šachová soutěž družstev už zná svého vítěze

03. 02. 2015 Šachy

Jičín - Podle kalendáře šachová soutěž družstev - Regionální přebor západ - letos skončila neobvykle brzy, 1. února se v posledním kole rozhodovalo o prvním, ale i posledním místě. Družstva se postupně rozdělila na poloviny s velkým bodovým odstupem. Družstva favoritů ŠK AD Jičín F a L.… » celý článek

Silvestrovský šachový turnaj rozhodlo až poslední kolo

05. 01. 2015 Šachy

Lužany - Vánoce byly na blátě, na Silvestra však meteorologové strašili až -20 °C. Zima ale nebyla tak krutá, v Lužanech bylo -5 °C a mírný sněhový poprašek, tedy docela příjemné zimní počasí. Silvestr roku 2014 vyšel na středu, pro někoho to byl pracovní den. V Lužanech byl ale připraven… » celý článek

15. 12. 2014 Šachy

Lužany - Šachový oddíl TJ Sokol Lužany pořádá tradiční Silvestrovský turnaj, který se uskuteční již po sedmatřicáté. Hrát se bude v klubovně obecního úřadu v Lužanech ve společné kategorii neregistrovaných a registrovaných bez omezení výkonnosti i věku. Prezence se koná od 8 do 8.30. Hrát se… » celý článek