Hasiči zasahovali u dopravních nehod v Ohavči a Robousích

04. 06. 2021 Hasiči foto: 2 « zpět

Jičínsko - Ve čtvrtek 3. června zaznamenali hasiči v Královéhradeckém kraji celkem 21 událostí. Na okrese Jičín vyjížděli ve dvou případech, zasahovali u dopravních nehod v Ohavči a Robousích.

Ohaveč (dopravní nehoda - 9.23) - Jičínská profesionální jednotka hasičů zasahovala u dopravní nehody osobního vozu, který havaroval na silnici č. 16. Auto vyjelo mimo komunikaci a skončilo v poli převrácené na střeše. Jedna zraněná osoba byla v péči posádky zdravotnické záchranné služby, jednotka pomohla s ošetřením a transportem pacienta. Hasiči dále zajistili havarovaný automobil a převrátili vůz zpět na kola, aby mohli odpojit akumulátor a zkontrolovat, zda nedochází k úniku provozních kapalin. Poté předali místo zásahu policistům.

Jičín (dopravní nehoda - 12.55) - Profesionální hasiči ze stanice Jičín zajistili místo dopravní nehody v části Robousy. Srazil se zde osobní automobil s motocyklem. Jedna zraněná osoba byla v péči zdravotnických záchranářů. Hasiči pomáhali s ošetřením pacienta, u motocyklu odpojili akumulátor a usměrňovali dopravu. Na závěr jednotka odklidila motorku mimo vozovku.

Foto: HZS KHK

foto

foto