Sportovní zprávy Fotbal

Sportovní zprávy

Nedělní výkon fotbalistů Jičína byl špatný

12. 10. 2020 Fotbal

Jičín - Vzhledem k vyhlášeným opatřením cestovali v neděli jičínští fotbalisté asi k poslednímu utkání tohoto roku na hřiště Sokola Třebeš, kde se jim dlouhodobě nedaří. TJ Sokol Třebeš A - SK Jičín A 2:0 (1:0) Brejk domácích v 6. minutě vyřešil obránce Řeháček. V 8. minutě unikal po… » celý článek

Fotbalisté Jičína B dali venku čtyři branky, přesto prohráli

Jičín - V sobotu sehrála rezerva fotbalistů Jičína další zápas v 1. B třídě na hřišti Slavoje Skřivany. TJ Slavoj Skřivany - SK Jičín B 7:4 (2:3) Na rozbahněném terénu Jičínští v prvním poločase nevyužili množství šancí, což se jim ve druhém poločase vymstilo. Hráči Jičína dokázali… » celý článek

Fotbalisté Jičína B prohráli v Kopidlně

06. 10. 2020 Fotbal

Jičín - Další zápas v 1. B třídě mužů sehrála fotbalová rezerva Jičína v Kopidlně. V derby Jičínští nedokázali vstřelit branku a po hrubé chybě hned v úvodu zbytečně inkasovali. FK Kopidlno - SK Jičín B 1:0 (1:0) Pohled na zápas očima trenéra Beneše: "Strašně moc mě dnešní porážka štve… » celý článek

Nejtěsnější prohra fotbalistů Jičína. Rozhodla penalta

05. 10. 2020 Fotbal

Jičín - Na výborně připraveném trávníku nastoupili jičínští fotbalisté v dalším kole KP proti jednomu z adeptů na postup, mužstvu Police nad Metují. Spartak Police n/M - SK Jičín A 1:0 (0:0) Od začátku se hrálo oboustranně aktivně. Hned v 1. minutě střílel pod břevno Zitka, brankář… » celý článek