Policisté hledají svědky dopravní nehody

15. 12. 2020 Policie foto: 9 « zpět

Jičín - Jičínští dopravní policisté intenzivně prošetřují dopravní nehodu, ke které došlo 7. prosince letošního roku krátce po páté hodině ranní na silnici I/16 v katastru Nové Paky.

V uvedenou dobu jela pětačtyřicetiletá řidička osobního vozidla Mini One ve směru od Vrchoviny na Vidochov. Na konci stoupání, kde je silnice ještě rozšířená na dva jízdní pruhy, měla předjíždět dosud nezjištěné vozidlo s neznámým řidičem. Při tomto manévru došlo ke střetu levé přední části vozidla Mini One s levou přední částí protijedoucího vozidla Audi, které řídil třiadvacetiletý muž. Vozidlo Audi následně skončilo pravou částí odhozené na svodidlech. Dopravní nehoda si vyžádala dvě lehká zranění. Alkohol u obou řidičů vyloučila policisty na místě provedená dechová zkouška. Celková škoda je předběžně vyčíslena na 170 tisíc korun.

V souvislosti se stále probíhajícím vyšetřováním a na základě dosavadních výsledků se policisté obrací na další případné svědky, kteří se v uvedenou dobu pohybovali poblíž místa nehody. Svým svědectvím nebo záznamem z palubní kamery mohou významnou měrou přispět k řádnému objasnění celé události.

Případné informace k prošetřované události sdělte prosím přímo jičínským dopravním policistům na telefonní číslo 974 533 250.

Foto: Policie ČR

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto