Vítězství packých basketbalistů v Přelouči a Chrudimi

05. 11. 2019 Basketbal « zpět

Nová Paka - Po nepovedených dvou utkáních na domácí palubovce, kdy silně omlazený celek packých basketbalistů prohrál celkem těsně s hradeckými sokoly a s Jaroměří, přivezli tentokrát sokolové plný počet bodů za vítězství v Přelouči a Chrudimi. Díky těmto vítězstvím poskočili na čtvrté místo východočeské tabulky.

BK Přelouč - Sokol Nová Paka 65:82 (18:20, 39:42, 48:63)

Jednoznačné vítězství hostujícího celku, kdy Novopačtí vedli od první čtvrtiny až do konce střetnutí. Velkou předností packých sokolů byla jejich vyrovnaná střelba, když pět hráčů nastřílelo do domácího koše dvojciferné body.

Body NP: Tegel 14,1x3, Skalický 13,3x3, Kmoníček 13,3x3, Peterka 12,1x3, Pour 11, Bartoš 9, Lukeš 6, E. Gottštein 4.

TH 18/11:16/8, trojky 6:8, fauly: 19:19.

Sokol BK Chrudim B - Sokol Nová Paka 48:73 (10:16, 22:32, 42:42)

Domácí, kteří do poločasu prohrávali, se ve třetí čtvrtině zlepšili a dokázali stav zápasu vyrovnat. Naštěstí v závěrečné čtvrtině na packé sokoly, kteří v tomto období zvítězili 31:6, zdaleka nestačili a nebylo co řešit. Střelecky v packém týmu dominoval Vojta Skalický, který se vrátil po několikaletém působení v Liberci.

Body NP: Skalický 25,2x3, Tegel 17, Pour 10,2x3, E. Gottštein 10, Peterka 7, Kmoníček 2, V. Gottštein 2, Lukeš 0, Bartoš 0.

TH 13/4:17/9, trojky 4:4, fauly 13:17.

Nyní čeká packé basketbalisty v hale v Komenského ulici v sobotu 16. listopadu od 17.00 béčko Svitav a v neděli 17. listopadu od 10.00 Vysoké Mýto. (ur)