Orientačním běžcům i bikerům z Jičína se na mistrovstvích republiky daří

08. 09. 2020 Orientační běh foto: 1 « zpět

Jičín - Orientační běžci z Jičína dvakrát obsadili TOP 10 na Mistrovství České republiky ve sprintu v Hradci Králové. Jan Mrázek skončil 10. v elitní kategorii H21, Matěj Karásek doběhl v H20 na skvělém 9. místě.

Z Mistrovství České republiky na dlouhé trati v MTBO (orientačních závodech na horských kolech) si mistrovský titul odvezl Matěj Tuma (M20). V elitní kategorii žen (W21E) si pro druhé místo dojela jičínská Vendula Musilová a pro třetí také závodnice SJC, Markéta Drobníková.

Závod na krátké trati, který byl součástí Českého poháru, měl pro Jičín rovněž zlatý lesk: Matěj Tuma - 1. místo (M20), Vendula Musilová - 1. místo (W21E), Markéta Drobníková - 3. místo (W21E) a Vojta Stránský - 3. místo (M21E). (ven)