Ligové kuželky: výsledky a tabulky

28. 09. 2020 Kuželky « zpět

1. LIGA MUŽŮ - 4. kolo

SKK Hořice - TJ Centropen Dačice 6:2 (3526:3469) (14,0:10,0)

KK Vyškov - TJ Lokomotiva Trutnov 5:3 (3471:3412) (11,5:12,5)
TJ Loko České Velenice - KK Hvězda Trnovany 7:1 (3586:3268) (17,5:6,5)
KK Lokomotiva Tábor - KK Zábřeh 6:2 (3392:3297) (14,0:10,0)
TJ Třebíč - Klokani CB Dobřany 3:5 (3302:3332) (10,0:14,0)
KK Slovan Rosice - TJ Valašské Meziříčí 1:7 (3327:3497) (6,0:18,0)






2. LIGA MUŽŮ A - 4. kolo

SKK Jičín - SKK Bohušovice (dohrávka 7. 11.)

TJ Sokol Duchcov - Kuželky Aš 2:6 (3294:3343) (11,5:12,5)
TJ Sokol Tehovec - KK Kosmonosy 1:7 (3260:3495) (5,5:18,5)
TJ Červený Kostelec - TJ Lomnice 7:1 (3450:3285) (18,0:6,0)
KK SDS Sadská - TJ Sokol Kdyně (dohrávka 3. 10.)
Vltavan Loučovice - TJ Slovan Karlovy (dohrávka 7. 11.)






3. LIGA MUŽŮ B - 4. kolo

KK Konstruktiva Praha - SKK Jičín B 6:2 (3218:3111) (14,0:10,0)
TJ Sokol Kolín - SKK Hořice B 5:3 (3222:3219) (11,0:13,0)

TJ Spartak Rokytnice n/J - SKK Vrchlabí SPVR 3:5 (3224:3264) (11,0:13,0)
TJ Dynamo Liberec - KK Jiří Poděbrady 5:3 (3329:3230) (12,0:12,0)
TJ Sokol Benešov - TJ Kuželky Česká Lípa 8:0 (3287:3146) (16,0:8,0)
TJ Tesla Pardubice - SKK Náchod (dohrávka 4. 10.)






2. LIGA ŽEN A - 2. kolo

SKK Jičín - KK Jiří Poděbrady (dohrávka, termín neurčen)

SK Žižkov Praha - TJ Biž. Jablonec n/N 2:6 (3174:3262) (8,0:16,0)
TJ Sokol Duchcov - TJ Sparta Kutná Hora 6:2 (3317:3115) (15,5:8,5)
SKK Náchod B - TJ Loko České Budějovice (dohrávka 7. 11.)



Tabulka - 1. liga mužů
1. Val. Meziříčí 4 4 0 0 23,0:9,0 8
2. Hořice 3 2 0 1 14,0:10,0 4
3. Rosice 3 2 0 1 11,0:13,0 4
4. Dačice 4 2 0 2 19,0:13,0 4
5. Č. Velenice 4 2 0 2 19,0:13,0 4
6. Trutnov 4 2 0 2 17,0:15,0 4
7. Třebíč 4 2 0 2 17,0:15,0 4
8. Dobřany 4 2 0 2 16,0:16,0 4
9. Zábřeh 4 1 1 2 13,0:19,0 3
10. Vyškov 4 1 1 2 13,0:19,0 3
11. Tábor 4 1 0 3 12,0:20,0 2
12. Trnovany 4 1 0 3 10,0:22,0 2
Tabulka - 2. liga mužů A
1. Kosmonosy 4 2 1 1 20,0:12,0 5
2. Č. Kostelec 2 2 0 0 12,0:4,0 4
3. Sadská 2 2 0 0 12,0:4,0 4
4. Karlovy Vary 2 2 0 0 11,0:5,0 4
5. Aš 3 2 0 1 15,0:9,0 4
6. Duchcov 3 2 0 1 14,0:10,0 4
7. Bohušovice 3 1 1 1 13,0:11,0 3
8. Kdyně 3 1 0 2 13,0:11,0 2
9. Loučovice 3 1 0 2 9,0:15,0 2
10. Lomnice 3 0 1 2 6,0:18,0 1
11. Tehovec 4 0 1 3 9,0:23,0 1
12. Jičín 2 0 0 2 2,0:14,0 0
Tabulka - 3. liga mužů B
1. Konstruktiva 2 2 0 0 13,0:3,0 4
2. Náchod 2 2 0 0 11,0:5,0 4
3. Benešov 3 2 0 1 17,0:7,0 4
4. Hořice B 3 2 0 1 16,0:8,0 4
5. Vrchlabí 3 2 0 1 12,0:12,0 4
6. Kolín 4 2 0 2 16,0:16,0 4
7. Česká Lípa 4 2 0 2 15,0:17,0 4
8. Rokytnice n/J 2 1 0 1 9,0:7,0 2
9. Pardubice 2 1 0 1 6,0:10,0 2
10. Liberec 3 1 0 2 10,0:14,0 2
11. Jičín B 4 1 0 3 11,0:21,0 2
12. Poděbrady 4 0 0 4 8,0:24,0 0
Tabulka - 2. liga žen A
1. Jablonec n/N 2 2 0 0 11,0:5,0 4
2. Duchcov 1 1 0 0 6,0:2,0 2
3. Jičín 1 1 0 0 5,0:3,0 2
4. Žižkov Praha 2 1 0 1 8,0:8,0 2
5. Poděbrady 0 0 0 0 0,0:0,0 0
6. Ústí n/L 0 0 0 0 0,0:0,0 0
7. Č. Budějovice 1 0 0 1 3,0:5,0 0
8. Náchod B 1 0 0 1 3,0:5,0 0
9. Kutná Hora 2 0 0 2 4,0:12,0 0