Výsledky zápasů jičínských hokejistů

17. 11. 2022 Hokej « zpět

Jičín - Přinášíme výsledky posledních zápasů jičínských hokejistů s komentáři trenéra Michala Kejmara.

4. kolo: HC Autocentrum Jičín - HC Frýdlant 5:1

Trenér HC Jičín Michal Kejmar: "Dnes jsme spokojen jen s první třetinou a třemi body. Zbylé dvě třetiny byly z naší strany špatné. Musíme se rapidně zlepšit."

Sestava HC Jičín: Kořínek (Beneš) - Řeháček, Richter, Marček, Najman - Průšek, Nový, Kloutvor, Novák, Dvořák, Hladík, Kollman, Sedmík, Borovec, Němec.

Sestava HC Frýdlant: Blažek (Novák) - Doubek, Klinger, Šimůnek, Kolmann, Mečíř, Havlíček, Beran - Beníšek, Capulič, Kožarik, Šimůnek, Šír, Dospěl, Borecký, Chlum, Janda, Hlister.

Branky domácí: 2. Kloutvor (Dvořák), 5. Kloutvor (Dvořák, Richter), 12. Sedmík (Němec), 31. Hladík (Průšek), 46. Kollman (Nový, Hladík).

Branky hosté: 41. Dospěl (Klinger, Beníšek).

Fakta - vyloučení 4:5, využití 0:0, diváků 147. Rozhodčí Kaňkovský - J. Novák, Svobodová. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1

5. kolo: HC Česká Lípa - HC Autocentrum Jičín 2:3

Trenér HC Jičín Michal Kejmar: "Dnes jsme vyjeli k soupeři, se kterým se dlouhodobě trápíme a ztrácíme s ním body. Navíc soupeř prochází hráčskou obměnou, kdy přivedl několik nových hráčů. Jsem rád za tři body, kluci utkání až na drobné chyby zvládli velmi dobře. Měli jsme utkání pod kontrolou a nedali spoustu šancí a domácí držel ve hře dobře chystající gólman, i když nás v klíčových chvílích podržel také Lukáš v bráně. Někteří hráči mají z utkání zdravotní problémy viz. Prokop zlomená ruka z posledního střídání, kdy byl zbytečně dohrán atd. Nad tím, co předváděli rozhodčí... to snad nebudu komentovat, nad tím by se měli pozastavit páni na svazu. To jsem v životě za celou kariéru nezažil a doufám že už nezažiji... Utkání totiž totálně nezvládli!"

Sestava HC Česká Lípa: J. Král (R. Andrýsek) - M. Beránek, A. Jandejsek, L. Zet, V. Novák, A. Černý, P. Nikl, J. Žák - L. Krupička, M. Preussler, K. Horák, P. Šafařovský, B. Vomáčka, O. Veber, M. Gazsi, R. Holčák, V. Šesták

Sestava HC Autocentrum Jičín: L. Beneš (A. Lank) - A. Řeháček, J. Richter, D. Marček, J. Najman - M. Průšek, R. Nový, J. Prokop, L. Kloutvor, M. Novák, E. Dvořák, J. Hladík, M. Žďárský, V. Sedmík, Z. Borovec, V. Němec.

Branky domácí: 8. Zet, 39. Gazsi (Šafařovský).

Branky hosté: 7. Průšek (Hladík), 29. Hladík (Průšek), 29. Borovec.

Fakta - vyloučení 11:6 (3 vyšší tresty pro ČL), využití 0:2 diváků 154. Rozhodčí Reichelt - Damašek, Beran. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3

6. kolo: HC TS Varnsdorf - HC Autocentrum Jičín 2:5

Trenér HC Jičín Michal Kejmar: "Dnes hodnotím kladně jen první třetinu, která se nám nadmíru povedla. Hráči v ní plnili pokyny, dali jsme rychlé branky a celou třetinu ovládli. Potom nás srazila obrovská nedisciplinovanost hráčů, kdy nás úplně vykolejilo 13 vyloučení. Úplně jsme vypadli z rytmu a jsme rádi, že jsme utkání vůbec zvládli a dotáhli do vítězného konce. Takto se hokej hrát opravdu nedá! Vše jsme si po zápase vyříkali."

Sestava Varnsdorf: P. Kácha (V. Sláma) - J. Falta, F. Prokop, D. Oplt, D. Pípa, J. Veroněk, F. Damašek - J. Matějka, A. Pešek, D. Rubeš, J. Matějka, J. Damnitz, T. Kouřil, S. Veselý, R. Fojt, J. Chovanec.

Sestava HC Jičín: D. Kořínek - A. Řeháček, J. Richter, D. Marček, J. Najman - M. Průšek, R. Nový, L. Kloutvor, M. Novák, E. Dvořák, J. Hladík, L. Kollman, V. Sedmík, V. Němec.

Branky domácí: 25. Matějka (Oplt), 40. Kouřil (Falta).

Branky hosté: 7. Němec, 8. Průšek (Marček), 14. Kollman (Průšek, Hladík), 25. Němec (Nový), 60. Řeháček

Fakta - vyloučení 6:13, využití 1:0, diváků 75. Rozhodčí Johan - Beran, Damašek. Průběh utkání: 0:3, 0:4, 2:4, 2:5.

7. kolo: HC Turnov HC - Autocentrum Jičín 2:3 pp

Trenér HC Jičín Michal Kejmar: "Myslím si, že dnešní utkání jsme měli vyhrát. Bohužel jsme v úvodní třetině nevyužili několik jasných příležitostí, kdy domácí podržel brankář i s troškou štěstí. Tam kdyby jsme soupeři odskočili, už by asi naše vedení těžko doháněl. Bohužel se tak nestalo a vzhledem k průběhu utkání, kdy skvěle chytali oba brankáři, jsme rádi, že jsme si odvezli aspoň 2 body."

Sestava HC Turnov: D. Kysilka (J. Jiránek) - J. Zákoutský, M. Starosta - J. Nikolič, K. Hloušek, J. Suska, D. Maděra, A. Liška, P. Kysela, P. Zákoutský, J. Vondráček, O. Medek, R. Švík, L. Mizerík, D. Knap

Sestava HC Jičín: D. Kořínek (L. Beneš) - A. Řeháček, J. Richter, P. Mikolášek, D. Marček, J. Najman - M. Průšek, R. Nový, L. Kloutvor, M. Novák, E. Dvořák, J. Hladík, M. Žďárský, L. Kollman, V. Sedmík, V. Němec.

Branky domácí: 20. Mizerík (Švík, Vondráček), 34. Maděra (Kysela, Knap).

Branky hosté: 19. Průšek, 39. Kollman (Hladík, Průšek), 61. Hladík (Průšek).

Fakta - vyloučení 3:1, využití 0:0, střely na bránu 27:36, diváků 195. Rozhodčí Mareš - Svobodová, Serbus.

8. kolo: HC Autocentrum Jičín - HC Lomnice n/P 7:4

Trenér HC Jičín Michal Kejmar: "Dnes jsem rád za tři body. Soupeři jsme měli co oplácet. První zápas jsme s ním prohráli. V první třetině nás skvělými zákroky podržel gólman Beneš a my jsme odskočili na rozdíl dvou branek. Ve druhé třetině nás postihl neuvěřitelný výpadek, kdy jsme doslova prospali 12 minut a soupeř utkání otočil na svoji stranu. Takové výpadky by se nám neměly stávat! Naštěstí se tým dokázal zvednout a utkání jsme zlomili ve svůj prospěch. Za to bych chtěl tým pochválit. Děkujeme také našim skvělým fanouškům!"

Sestava HC Jičín: L. Beneš (D. Kořínek) - A. Řeháček, J. Richter, P. Mikolášek, D. Marček, J. Najman - M. Průšek, R. Nový, L. Kloutvor, M. Novák, E. Dvořák, J. Hladík, M. Žďárský, L. Kollman, V. Sedmík, V. Němec.

Sestava HC Lomnice: J. Mrázek (J. Hart) - R. Lemfeld, V. Martinec, M. Kotyk, D. Kuch, J. Černý, J. Syrovátka - T. Zajíc, J. Junek, M. Maťátko, D. Knap, L. Syrovátka, D. Rudiš, Z. Václavec, P. Račko, F. Mizera.

Branky domácí: 14. Kollman (Průšek, Marček), 20. Průšek (Kollman), 35. Žďárský, 37. Hladík (Kollman, Průšek), 40. Průšek (Hladík), 50. Průšek (Nový), 58. Kloutvor (Dvořák)

Branky hosté: 24. Syrovátka (Junek, Rudiš), 26. Junek (Martinec), 28. Junek (Syrovátka, Rudiš), 59. Račko (Maťátko)

Fakta - vyloučení 4:2, využití: 1:0, diváků 199. Rozhodčí Kaňkovský - Serbus, Novák. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 7:3, 7:4

9. kolo: HC Frýdlant - HC Autocentrum Jičín 1:3

Trenér HC Jičín Michal Kejmar: "Do utkání jsme vystoupili velmi vlažně a první třetinu jsme se jen těžko dostávali do tempa. Soupeř se v mnoha ohledech zlepšil a hrál velmi disciplinovaně. Utkání bylo velmi vyrovnané. Od druhé třetiny jsme se zlepšili a jsem rád, že jsme výsledek a zápas zvrátili na svoji stranu. Těžké utkání, a proto jsme rádi za tři body."

Sestava HC Frýdlant: D. Blažek (K. Novák) - J. Slavík, P. Doubek, M. Klinger, M. Kolmann, J. Mečíř, P. Beran - T. Beníšek, R. Vrkoslav, P. Capulič, D. Budka, J. Šimůnek, J. Šír, D. Folda, F. Havlíček, D. Borecký, F. Chlum, T. Janda, J. Hlister.

Sestava HC Jičín: D. Kořínek (L. Beneš) - A. Řeháček, P. Mikolášek, M. Svoboda, D. Marček, J. Najman - M. Průšek, R. Nový, L. Kloutvor, M. Novák, E. Dvořák, J. Hladík, L. Kollman, V. Sedmík, Z. Borovec, V. Němec.

Branky domácí: 11. Havlíček (Capulič).

Branky hosté: 31. Sedmík (Nový, Najman), 44. Mikolášek (Hladík, Průšek), 48. Hladík (Kollman).

Fakta - vyloučení 7:9 (navíc Beníšek 10 minut a Sedmík 5 + OK), využití 7:9, diváků 69. Rozhodčí Kaňkovský - Svobodová, Serbus. Průběh utkání 1:0, 1:3.