Miloslav Rys třetí na Memoriálu Václava Veleho

17. 08. 2010 Cyklistika « zpět

Železný Brod - Pořadatelé z SSC Železný Brod uspořádali v neděli 2. ročník silniční časovky jednotlivců, Memoriál Václava Veleho.

Na start se jim podařilo přilákat více než osm desítek cyklistů a cyklistek, s čímž mohou být více než spokojeni.

V absolutním pořadí se s 8,4 kilometru dlouhým chronometrem vedoucím od železnobrodského koupaliště do Bozkova (s nepříjemným stoupáním a dlažebními kostkami v samém závěru) nejlépe vyrovnal Martin Šlégl (Kerda Colnago), druhý skončil Jan Drbohlav (Experiment 23).

V samostatně vyhlašovaném memoriálu, tedy kategorii nad 50 let, vybojoval putovní pohár František Charvát (KC Kooperativa) o 2 sekundy před svým oddílovým kolegou Pavlem Blažkem. Třetí příčku získal Miloslav Rys z Hořic. (jk)