Sportovní zprávy Bowling

Sportovní zprávy

Třetí týden Jičínské bowlingové ligy

07. 10. 2019 Bowling

Jičín - V třetím kole Jičínské bowlingové ligy zahrála Rudá hvězda stejný nejlepší nához 643 jako v kole druhém Rakeťáci. Z jednotlivců byla nejlepší Petra Žďárská, která za Hastrmanky nahrála výborných 193 a o jednu kuželku vylepšila zatím nejlepší výkon Zbyňka Michálka v podzimní části. (kř) … » celý článek

Druhý týden Jičínské bowlingové ligy

30. 09. 2019 Bowling

Jičín - V druhém kole Jičínské bowlingové ligy zahráli nejlepší nához 643 Rakeťáci a jsou s plným počtem bodů v čele 1. ligy. Pohodáři v 3. lize mají také osm bodů. Z jednotlivců byl opět nejlepší Zbyněk Michálek a za Rakeťáky nahrál výborných 192. Mezi ženami nejlepší výkon 154 nahrála za… » celý článek

Začala Jičínská bowlingová liga

23. 09. 2019 Bowling

Jičín - Začala podzimní část Jičínské bowlingové ligy. Startuje celkem 20 družstev. Do podzimní části se nepřihlásilo družstvo Hakossu, stálý účastník všech dosud odehraných ročníků. Naopak se po jarní odmlce vracejí Srcaři a Družina LT. Nejlepší nához 593 zahrála Rudá hvězda Kartouzy. Z… » celý článek

Bowling: Průměr Cup

16. 07. 2019 Bowling

Jičín - Na závěr jarní části Jičínské bowlingové ligy byl odehrán dvoukolový turnaj jednotlivců Průměr Cup, každý jednotlivec hrál proti svému průměru, kterého dosáhl v základní části. V kvalifikaci postupovalo z každé ligy 11 hráčů, kteří se následně příští týden utkali ve finále. O vítězi a… » celý článek

Turnaj vítězů a vyhodnocení jarní části JBL

24. 06. 2019 Bowling

Jičín - V úterý 18. června proběhlo v restauraci Bowling Rento závěrečné vyhodnocení jarní části Jičínské bowlingové ligy a předání pohárů třem nejlepším družstvům z každé ligy a jednotlivcům podle průměru i nejvyššího náhozu. Pořadí - 1. liga: 1. RH Kartouzy, 2. Rakeťáci, 3. Ronal kosa. … » celý článek

Finále bowlingové ligy ABL

18. 06. 2019 Bowling

Jičín - V herně Klíše v Ústí nad Labem se rozhodovalo o tom, kdo bude reprezentovat severní Čechy ve finále MČR družstev v bowlingu konaném v Pardubicích. Hrací den se nejlépe vydařil domácím týmům Děčínská mafie a Burg Tisá které vybojovaly postup. Hráči BK Jičín v silné konkurenci uhráli 12 bodů… » celý článek

Sedmý týden Jičínské bowlingové ligy

10. 06. 2019 Bowling

Jičín - V sedmém týdnu Jičínské bowlingové ligy hrála Rudá hvězda Kartouzy tři zápasy. Prohrála s Jägermaisterem, ale v rozhodujícím zápase o první místo porazila Rakeťáky nejlepším výkonem kola (608). Zbyněk Michálek zahrál sice za Rakeťáky nejlepší nához kola (186), ale to nestačilo. Nejlepší… » celý článek