Sportovní zprávy Motorismus

Sportovní zprávy

Pátý Fejfarův triumf a čtyři česká ocenění v Budapešti

25. 02. 2019 Motorismus

Lužany - První únorovou sobotu se v Budapešti konalo evropské a světové vyhlášení mistrů offroadových disciplín za sezonu 2018. Slavnostní ceremoniál v hlavním městě Maďarska, v jehož těsné blízkosti se také jezdí již pěknou řádku let závody Formule 1, patřil z velké části české výpravě. Češi… » celý článek

Mistři z Jičínska se chystají na novou motoristickou sezonu

21. 01. 2019 Motorismus

Jičínsko - Václav Fejfar vloni vybojoval pátý evropský titul v autokrosu a vévodí historickému pořadí vyhraných závodů. Zároveň to byl třetí titul v divizi Touring autocross, dosažený pokaždé s jinou řadou Škody Fabia. V Lužanech se tým už pilně připravuje na novou sezonu, přestože do startu… » celý článek

V Bělohradě se uskuteční beseda s Václavem Fejfarem

13. 11. 2018 Motorismus

Lázně Bělohrad - Václav Fejfar se ziskem pátého titulu mistra Evropy a osmačtyřiceti vyhranými závody v ME zařadil mezi absolutní autokrosové legendy. Beseda a autogramiáda s ním se uskuteční v městské knihovně v Lázních Bělohradě v úterý 20. listopadu od 18 hodin. Lužanský jezdec a dlouholetý… » celý článek

"Uplakaná" Berounka se vydařila

06. 11. 2018 Motorismus

Jičínsko - Podeváté odstartovala z Radotína o posledním říjnovém víkendu Rallye Berounka Revival. Do sportovně-společenské soutěže odstartovalo více než sto třicet posádek převážně s historickými vozy s rokem výroby do konce osmdesátých let. A byly mezi nimi mnohdy technické skvosty, například vozy… » celý článek

Martin Babák mistrem a vicemistrem v autokrosu

29. 10. 2018 Motorismus

Nemyčeves - Parádní a úspěšnou sezonu 2018 zažil nemyčeveský Martin Babák v České trofeji v autokrosu KRC. V Kosice cupu se stal vicemistrem a v Radeč cupu mistrem kategorie 1600. Z deseti závodů stál devětkrát na stupních vítězů, což svědčí o jeho jezdeckých kvalitách. Velké poděkování patří… » celý článek

Rally Příbram přinesla další úspěch posádce Štolfa-Hawel

22. 10. 2018 Motorismus

Jičínsko - Rally Příbram byla závěrečnou soutěží Mistrovství České republiky v rally a předposlední soutěží Mistrovství České republiky historických automobilů. Při neúčasti již jasného mistra Jana Kopeckého se role favorita velmi dobře zhostil Václav Pech s Petrem Uhlem a po čtyřech letech vyhráli… » celý článek