Sportovní zprávy Plavání

Sportovní zprávy

Filip Nýdrle a Mikuláš Cogan závodili na MČR v plavání

03. 12. 2018 Plavání

Nová Paka - Na Mistrovství České republiky 13letých žáků v plavání startovali i dva závodníci z Nové Paky. Filip Nýdrle je členem oddílu Autoškoda Mladá Boleslav a Mikuláš Cogan závodí za Delfín Jičín. Oba nicméně převážně trénují v novopackém bazénu ve skupině vrcholového plavání Žralok Nová Paka… » celý článek

Mikuláš Cogan zaplaval 200 metrů pod 2 minuty

26. 11. 2018 Plavání

Jičín - Delfín Jičín dosáhl na další žákovský rekord na Vánoční ceně Zlína a byla i překonána hranice 2 minut na 200 m kraul. Rekord na 200 m volným způsobem překonal 13letý Mikuláš Cogan, a to svůj rekord z října 2018 (2:00,70 min.) z trutnovského bazénu. Před ním rekord držel časem 2:00,87 min… » celý článek

Jičínské plavkyně jsou opět přebornicemi kraje

Jičín - V sobotu závodili desetiletí plavci v bazénu ve Vysokém Mýtě na krajském přeboru mladšího žactva Královéhradeckého a Pardubického kraje, což je i nominační závod na Český pohár, který je zároveň nejvyšší soutěží této kategorie mladších žáků. Jičínský oddíl reprezentovalo sedm děvčat,… » celý článek

Jičínští plavci na Českém poháru v Plzni

20. 11. 2018 Plavání

Jičín - Třetí listopadový víkend patřil dalším závodům Českého poháru v plavání. Závody hostil plavecký areál Plzeň - Slovany. V Plzni se sešla velmi kvalitní konkurence z 90 plaveckých oddílů nejen z České republiky, ale své zastoupení zde mělo devět evropských států a byli zde například i… » celý článek

Jičínští plavci získali čtyři tituly přeborníka kraje

13. 11. 2018 Plavání

Jičín - V obležení všech plavců z Královéhradeckého a Pardubického kraje byl o víkendu plavecký bazén v České Třebové, kde se konal krajský přebor v plavání obou krajů žactva 12-14 let, dorostu a dospělých, který je zároveň kvalifikačním závodem na prosincová MČR. Přeboru se zúčastnilo bezmála 250… » celý článek

Mladí jičínští plavci přivezli z Nové Paky 36 medailí

05. 11. 2018 Plavání

Nová Paka - První listopadovou sobotu pořádal plavecký oddíl Delfín Jičín ve spolupráci s novopackým Žralokem v místním bazénu 1. ročník plaveckých závodů o Cenu Geoparku UNESCO Český ráj. Tyto závody byly pojaty i jako memoriál duchovního otce geoparku Tomáše Řídkošila. V bazénu se sešla bezmála… » celý článek