Sportovní zprávy Stolní tenis

Sportovní zprávy

Okresní stolní tenis

17. 12. 2019 Stolní tenis

1. TŘÍDA MUŽŮ: Miletín A - Chomutice B 9:9, Jičín C - Libáň A 7:11, Lány A - Radim A 8:10, N. Paka C - St. Paka B 5:13, L. Bělohrad B - N. Bydžov B 14:4. 2. TŘÍDA MUŽŮ: Nemyčeves B - Veliš 12:6, Butoves A - Železnice A 9:9, Kopidlno A - N. Paka D 11:7, Rovensko A - Lány B… » celý článek

Stolní tenis žáků

17. 12. 2019 Stolní tenis

PŘEBOR ŽÁKŮ: (Kopidlně) Kopidlno - Chomutice 0:7, Rovensko - Nová Paka 0:7, Kopidlno - Rovensko 7:0, Chomutice - Nová Paka 2:5, Kopidlno - Nová Paka 0:7, Chomutice - Rovensko 7:0, (v Železnici) Železnice - Hořice 7:0, Libáň - Roškopov 4:3, Železnice - Libáň 3:4, Hořice - Roškopov 0:7,… » celý článek

Krajský stolní tenis

16. 12. 2019 Stolní tenis

DIVIZE MUŽŮ: Valdice A - Rtyně 10:1, Valdice A - Broumov 9:9, Stará Paka A - Broumov 10:8, Stará Paka A - Rtyně 9:9, Hostinné C - Jičín A 8:10, Josefov B - Jičín A 6:10, Josefov B - N. Paka A 3:10, Hostinné C - N. Paka A 8:10, Stěžery - DTJ / Sl. HK C 10:2, Stěžery - Kostelec 10:2,… » celý článek

Okresní stolní tenis

10. 12. 2019 Stolní tenis

1. TŘÍDA MUŽŮ: L. Bělohrad B - Miletín A 7:11, Hořice B - N. Paka C 9:9, St. Paka B - Lány A 18:0, Radim A -Jičín C 10:8, Libáň A - Chomutice B 15:3, volno N. Bydžov B. 2. TŘÍDA MUŽŮ: L. Bělohrad C - Nemyčeves B 9:9, Jičín D - Rovensko A 9:9, Lány B - Kopidlno A 11:7, N.… » celý článek

Stolní tenis dorostu

09. 12. 2019 Stolní tenis

PŘEBOR DOROSTU: (v Kopidlně) Kopidlno - Žlunice 5:0, Butoves - Roškopov 0:5, Kopidlno - Butoves 4:1, Žlunice - Roškopov 0:5, Kopidlno - Roškopov 4:1, Žlunice - Butoves 0:5, (ve Valdicích) Valdice - L. Bělohrad 2:3, L. Bělohrad - Chomutice A 0:5, Valdice - Chomutice A 0:5, (v Lánech): Lány… » celý článek

Okresní stolní tenis

03. 12. 2019 Stolní tenis

1. TŘÍDA MUŽŮ: Miletín A - Libáň A 8:10, Chomutice B - Radim A 6:12, Jičín C - Stará Paka B 5:13, Lány A - Hořice B 9:9, N. Paka C - N. Bydžov B 12:6, volno L. Bělohrad B. 2. TŘÍDA MUŽŮ: Nemyčeves C - Železnice A 10:8, Veliš - N. Paka D 2:16, Butoves A - Lány B 11:7,… » celý článek

Stolní tenis žáků

03. 12. 2019 Stolní tenis

Výsledky poháru olympijských nadějí - mladší žáci: J. Pour (L. Bělohrad), 2. J. Celjak (N. Paka), 3. J. Ondráček (Butoves), 4. F. Novotný (L. Bělohrad), 5. S. Kmínková (N. Bydžov), 6. Š. Ondráček (Butoves), 7. R. Wagner, 8. V. Ježek (oba Jičín), 9. M. Kracík, 10. L. Kracík (oba N. Paka).» celý článek