V Železnici srazil řidič dítě na přechodu pro chodce a ujel. Policie hledá svědky

29. 02. 2012 Zprávy foto: 4 « zpět

Železnice - Ve středu 29. února v půl osmé ráno došlo v Železnici k dopravní nehodě, při které neznámý řidič, jedoucí pravděpodobně osobním vozidlem Citroen C4 Picasso modrozelené nebo stříbrné barvy, srazil na přechodu pro chodce pětiletého chlapce, kterého doprovázela jeho matka.

Hocha zachytil pravou přední částí vozu a následně odhodil do vzdálenosti 11,5 metru. Při nehodě utrpěl hoch zranění, se kterým byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Řidič nezastavil a z místa dopravní nehody ujel směrem na Jičín.

Policisté žádají svědky, kteří by k uvedenému vozidlu - pravděpodobně Citroen C4 Picasso modrozelené nebo stříbrné barvy s poškozenou pravou přední částí - mohli podat jakoukoliv informaci, aby tak učinili na linku tísňového volání 158 nebo přímo na telefonní číslo 974 533 101

Řidiči hrozí za přečiny ublížení na zdraví z nedbalosti a neposkytnutí pomoci trest odnětí svobody až na pět let. (tm)

Foto: Policie ČR

foto

foto

foto

foto