Novou ředitelkou jičínského K-klubu se stane Lenka Vacková
12. 12. 2012 Zprávy « zpět
Jičín - Nástupkyní Martina Zajíčka v čele jičínského střediska volného času K-klub bude Lenka Vacková. Nynější pracovnici K- klubu potvrdili jako vítězku konkurzu na místo ředitele organizace jičínští radní. Vacková zvítězila v konkurenci dalších čtyř uchazečů. Všichni museli předložit svoji koncepci dalšího fungování K-klubu.
"Jsme rádi, že se sešla kvalitní konkurence a bylo z čeho vybírat. Rada města respektovala pořadí uchazečů, které stanovila konkurzní komise, a jmenovala ředitelkou této příspěvkové organizace Lenku Vackovou," informoval místostarosta města a zároveň i jeden z členů komise Petr Hamáček. Řízení K-klubu se ujme od počátku příštího roku, kdy odchází do důchodu současný ředitel Martin Zajíček.
Nová ředitelka je do funkce jmenována na období šesti let a předpokládá se, že po uplynutí této doby by mohlo město konkurz opakovat. Kandidát by ale měl mít podle nových pravidel možnost se o pozici ucházet opakovaně bez omezení. (zan)