Nové zázemí sportovního areálu je kompletní
25. 09. 2015 Zprávy « zpět
Jičín - Dva roky probíhající oprava šaten ve sportovním areálu v lipách v minulých dnech skončila. Obnova si vyžádala téměř třináct milionů korun.
Šatny mají k dispozici sportovci, kteří využívají malou a velkou halu i další sály uvnitř areálu, včetně týmů nejvyšší české házenkářské soutěže. V průběhu tří etap stavbaři vybudovali deset nových šaten se sprchami a toaletami, další tři nové šatny mají k dispozici návštěvníci posilovny a rozhodčí.
"Práce probíhaly současně s provozem hal, sportovci využívali šatny již zrekonstruované v loňském roce. Nové šatny jsou ve stejném provedení jako ty předchozí z první a druhé etapy, tedy v zelenošedé kombinaci obkladů, šedého nábytku s použitím bílé pro malby a dveře," popsal David Streubel ze Sportovních zařízení města Jičín, která areál provozují. (jn)