Hasiči pozvali i mažoretky

16. 02. 2007 Zprávy « zpět

Čistá u Horek - Dobrovolní hasiči z Čisté u Horek připravili na sobotu 17. února tradiční Hasičský bál, který se bude konat od 20 hodin v místním sále sokolovny. Večerem bude znít hudba trutnovské kapely Vosa Band.

Kolem desáté hodiny večerní vystoupí mažoretky Carmen z Nové Paky a před půlnocí zvolí porota z přítomných žen Miss Candr.

Pořadatelé připravili pro zájemce zdarma svozový autobus, který vyrazí v půl sedmé od restaurace na sídlišti v Nové Pace. Další zastávkou je novopacké autobusové nádraží, zastávky na hlavní silnici ve Vrchovině a Vidochově, hasičská zbrojnice ve Studenci a přes Bukovinu u Čisté dorazí až k místu konání plesu. Po skončení akce pojede autobus stejnou trasou zpět. (red)