Matějkovo cvičiště převezmou do správy Sportovní zařízení
26. 09. 2007 Zprávy « zpět
Jičín - O Matějkovo cvičiště s novým umělým povrchem se boudou starat Sportovní zařízení města Jičín. Rozhodli o tom na svém posledním zasedání zastupitelé, kteří schválili dodatek ke zřizovací listině městské organizace.
\"Tato organizace byla založena v roce 2002 a převzala část majetku Technických služeb, který je zapotřebí pro realizaci sportu v Jičíně. Postupně Sportovní zařízení přebírala další a další úkoly, především v předmětu hlavní činnosti, a také byl navyšován majetek. Patří sem zimní stadion a rekreační středisko Homole. V letošním roce se činnost Sportovních zařízení opět rozšiřuje, a to o správu Matějkova cvičiště,\" oznámil vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Břetislav Jirovec.
Jako další navíc přebírají Sportovní zařízení do správy nové sportoviště u třetí základní školy, které bylo letos zkolaudováno. (zan)