Sportovní zprávy Basketbal

Sportovní zprávy

Basketbal: výsledky VČL mužů a VČL žen

16. 12. 2019 Basketbal

VČL MUŽŮ 1. kolo: Nová Paka - Turnov 70:75 Hořice - Jaroměř / Josefov 70:65 Přelouč - Chrudim B 72:55 Svitavy - Vysoké Mýto 60:42 Loko Trutnov - Náchod 53:67 12. kolo: Turnov - Nová Paka 82:83 Jaroměř / Josefov - Hořice 105:61 Chrudim B - Přelouč 79:78 Vysoké Mýto … » celý článek

Venku se packým sokolům nedařilo

03. 12. 2019 Basketbal

Nová Paka - Proti prvním dvěma celkům tabulky VČL mužů se packým basketbalistům o víkendu na palubovkách soupeřů nedařilo a v obou utkáních podlehli. Loko Trutnov - Sokol Nová Paka 75:58 (10:14, 32:31, 52:44) Novopačtí basketbalisté drželi s domácími krok celý první poločas, úvodní… » celý článek

Sokolky porazily Jičín, prohrály se Stěžerami

Nová Paka - O víkendu sehrály novopacké sokolky ve VČL žen dvě utkání, ale pouze v jednom byly úspěšné. Po sobotní nečekané prohře se jmenovkyněmi ze Stěžer v neděli po výborném výkonu v první čtvrtině porazily v derby basketbalistky sousedního Jičína. Sokol Nová Paka - Sokol Stěžery 51:59 … » celý článek

02. 12. 2019 Basketbal

VČL MUŽŮ 10. kolo: Loko Trutnov - Nová Paka 75:58 Svitavy - Hořice 65:57 Přelouč - Královští sokoli B 74:65 Vysoké Mýto - Jaroměř / Josefov 55:77 Náchod - Turnov 63:65 11. kolo: Náchod - Nová Paka 82:62 Vysoké Mýto - Hořice 60:63 Chrudim B - Královští sokoli B 76:54 … » celý článek

18. 11. 2019 Basketbal

VČL MUŽŮ 8. kolo: Nová Paka - Svitavy 60:47 Hořice - Přelouč 64:57 Královští sokoli B - Loko Trutnov 55:82 Turnov - Vysoké Mýto 82:60 Jaroměř / Josefov - Chrudim B 73:66 9. kolo: Hořice - Chrudim B 55:53 Nová Paka - Vysoké Mýto 67:72 Královští sokoli B - Náchod 69:87… » celý článek

Vítězství packých basketbalistů v Přelouči a Chrudimi

05. 11. 2019 Basketbal

Nová Paka - Po nepovedených dvou utkáních na domácí palubovce, kdy silně omlazený celek packých basketbalistů prohrál celkem těsně s hradeckými sokoly a s Jaroměří, přivezli tentokrát sokolové plný počet bodů za vítězství v Přelouči a Chrudimi. Díky těmto vítězstvím poskočili na čtvrté místo… » celý článek