Sportovní zprávy Cyklistika

Sportovní zprávy

Cyklistická sezona horských kol na Jičínsku

13. 04. 2010 Cyklistika

Jičín - Jaro již snad konečně otevře naplno dveře a cyklistická sezona v jičínském regionu může odstartovat. Čím dál více sportovců se každoročně zúčastňuje veřejných závodů na horských či silničních kolech. Termínové listiny praskají ve švech. Každý víkend po celé republice stovky až tisíce… » celý článek

Dan Polman po Vánocích nezahálel

12. 01. 2010 Cyklistika

Hradec Králové - Novopacký biker Dan Polman si vylepšoval svoji kondici třetí lednový den v Hradci Králové na zimních závodech horských kol Winter Okolo Hradce, které odstartovaly sérii maratonů Cyklomaratontour 2010. Cyklisty přivítal areál hradeckého rybníka Biřička zcela zahalen do bílého… » celý článek

Author Nova Cup uzavřel bikovou sezonu

21. 10. 2009 Cyklistika

Josefův Důl - V jednom z nejmasovějších MTB maratonů u nás - Author Nova Cupu v Josefově Dole, který je jedním z posledních podniků cyklistické sezóny, zvítězil Robert Novotný z Factor bike team Teplice. Za podzimního sychravého a chladnějšího počasí s občasným deštěm se o vítězi rozhodlo v… » celý článek

Trio Polman, Mikule, Šviha páté na Žacléřské 70

12. 10. 2009 Cyklistika

Trutnov - Hned dvě varianty tratí, 48 a 70 kilometrů, měli na výběr v jednom z posledních bikových podniků sezony účastníci ojedinělého závodu tříčlenných družstev Žacléřská 70. Dlouhou variantu vyhrál profesionální tým Scott Scania Kolín ve složení Eberl, Pešek a Friedl. Na druhém místě dojel… » celý článek

Lukáš Kunt nejlepší "nahoru i dolů"

Rtyně - Rtyně v Podkrkonoší hostila šesté, tedy předposlední, pokračování Středečního poháru 2009. Po několikaleté pauze se opět jel závod UP & DOWN, při kterém byl hodnocen zvlášť úsek do kopce a zvlášť sjezd. Každý tak bodoval dvakrát. Za krásného počasí se sešlo opět téměř 150 závodníků. Pět… » celý článek

V Bláznivé cross country nejlepší Sládek

22. 09. 2009 Cyklistika

Nová Paka - Za pěkného počasí se v sobotu dopoledne v Pace sešlo 101 cyklistů, aby vyrazili na některou z tratí letošní Bláznivé cross country. Většina účastníků si vybrala náročnější trasu dlouhou 51 kilometrů. Nechyběli mezi nimi jak mimopačtí favorité, tak trio domácích bikerů Dan Polman,… » celý článek

Kalojiros a Kunt vítězi 3. dílu Středečního poháru

16. 09. 2009 Cyklistika

Odolov - Letošní, již 14. ročník populárního Středečního poháru horských kol pokračoval třetím závodem v Malých Svatoňovicích - Odolově. Tradiční trať byla letos oživena několika drobnými novinkami. Na startu se sešlo opět téměř 150 závodníků. Lukáši Kuntovi se po předchozí třetí příčce… » celý článek