Sportovní zprávy Motorismus

Sportovní zprávy

Barum Rally: Štolfa s Hawlem jeli opět na výbornou

26. 08. 2019 Motorismus

Jičínsko - To, co si předsevzali, to také splnili. V letošní sezoně vyhlásila posádka dvou matadorů Jindřich Štolfa - Zdeněk Hawel oddechovou sezonu. Po loňském titulu mistrů České republiky putoval vítězný vůz Rover do "depozitu" a extovární jezdec oprášil pečlivě udržovanou Škodu 130 L/A. V… » celý článek

Martin Babák přivezl z Radče dvě zlata

20. 08. 2019 Motorismus

Nemyčeves - Sedmý závod České trofeje v autokrosu se jel 17. srpna na trati v Radči. Motorsport Babák z Nemyčevse odjížděl v sobotu ráno a od 9 hodin začal volný trénink a poté série tří rozjížděk. Dvě rozjížďky Martin Babák vyhrál a ve třetí praskla poloosa, mechanici tak měli napilno, aby vše… » celý článek

Martin Babák druhý v Nové Pace

06. 08. 2019 Motorismus

Nemyčeves - Šestý závod České trofeje v autokrosu Radeč cup se jel 3. a 4. srpna na domácí trati, a to v Mekce autokrosu ve Štikovské rokli v Nové Pace. Jelo se s mezinárodní účastí jezdců a na startu nechyběl Motorsport Babák z Nemyčevse. V sobotu se začalo tréninky a poté dvěma rozjížďkami,… » celý článek

Martin Babák dvakrát zlatý v Nechanicích

22. 07. 2019 Motorismus

Nemyčeves - V sobotu 20. července se jel pátý závod České trofeje v autokrosu Radeč Cup na nové trati v Nechanicích. Motorsport Babák z Nemyčevse byl připraven na sobotní ranní tréninky, poté Martin Babák odjel šest rozjížděk, které vyhrál. Vše se připravovalo na dvě finálové jízdy do 1400 a… » celý článek

Štolfa s Hawlem opět předvedli na Bohemce kvalitní výkon

Jičínsko - Minulý víkend se uskutečnil již šestačtyřicátý ročník Rally Bohemia, která se dříve jmenovala Rallye Škoda. Do soutěže odstartovalo 67 posádek se soudobými vozy a dalších pětadvacet v rámci Mistrovství ČR historiků. Zpestřením byla i přehlídka vozů Rally Legend. Naopak nešťastným řešením… » celý článek

Martin Babák přivezl z Přerova stříbro a bronz

24. 06. 2019 Motorismus

Nemyčeves - V sobotu 22. června se jel čtvrtý podnik České trofeje v autokrosu Radeč cup v přerovské rokli, kde se jezdí mistrovství Evropy známé také mamutím skokem a kde se dosahuje velkých průměrných rychlostí. Závod se jel společně s mistrovstvím Slovenska, celkem bylo přihlášeno 88 jezdců.… » celý článek