Sportovní zprávy Cyklistika

Sportovní zprávy

Čtvrtý ročník Bláznivé cross country

15. 09. 2008 Cyklistika

Nová Paka - Novopacký Velocipéd klub pořádá v sobotu 20. září již 4. ročník Bláznivé cross country. MTB závod má již tradiční terénní tratě 34 a 51 km. Hromadný start bikerů je v 11 hodin v prostoru letního stadionu. Pro děti jsou připraveny závody na 3 a 6 km. Bližší informace na www… » celý článek

Vítězem Pojizerské ligy cyklistů Michal Ryglewicz

02. 09. 2008 Cyklistika

Semily - Letošní Pojizerská liga cyklistů vyvrcholila v neděli 31. srpna jednodenním etapovým závodem Tour de Benešov. V 10 hodin odstartoval 7kilometrový prolog. Své časovkářské schopnosti předvedl v plné síle vedoucí muž PLC Michal Ryglewicz z Cyklo Ski J. Žitník, když zvítězil o 8 sekund před… » celý článek

V Bozkově nejrychleji favorizovaný Martin Šlégl

26. 08. 2008 Cyklistika

Železný Brod - Předposledním závodem letošního ročníku pokračovala Pojizerská liga cyklistů, a to premiérově na zcela nové trati Železný Brod (koupaliště) - Podspálov - Podbozkov - Bozkov. Celkem 9 kilometrů dlouhá trasa, kterou připravili pořadatelé z BC Sportu Semily, přilákala na start necelé… » celý článek

Vendula Kuntová uspěla i v mezinárodní konkurenci

24. 08. 2008 Cyklistika

Jelenia Góra - Po medailových žních na mistrovstvích České republiky v silniční a dráhové cyklistice, kde získala pět medailí, se úspěšná jičínská cyklistka Vendula Kuntová představila i v mezinárodní konkurenci. Předchozí sobotu se jel poslední díl polského poháru horských kol v cross country,… » celý článek

Vendula Kuntová veze pět medailí z mistrovství republiky

19. 08. 2008 Cyklistika

Brno - Hned dva domácí šampionáty má úspěšně v nohou jičínská cyklistická naděje Vendula Kuntová. Nejprve bojovala na brněnském velodromu při Mistrovství ČR na dráze a byly z toho hned tři bronzové medaile. Na stupně vítězů vystoupila ve stíhacím závodě na 2 km, v bodovacím závodě a ve scratchi. … » celý článek

Radek Ostrčil vede pohár

18. 08. 2008 Cyklistika

Nová Paka - Velice kvalitní a vyrovnanou formu si drží v letošní sezóně novopacký biker Radek Ostrčil, jezdící za Whirlpool Author Junior HK. Dvojnásob to platí o závodech Českého poháru v 1/2 maratonu, které jsou zároveň zařazeny do populárního seriálu Kolo pro život. První závod seriálu Kolo… » celý článek

Lukáš Kunt letos počtvrté mistrem kraje

Trutnov - V neděli se jela časovka horských kol na Černou horu, která byla zároveň Mistrovstvím Královéhradeckého kraje v MTB do vrchu a dalším dílem Poháru královéhradeckého cyklistického svazu. Závod uspořádal cyklistický oddíl Loko Trutnov. Start byl v 10.15 na kolonádě v Janských Lázních. … » celý článek