Sportovní zprávy Florbal

Sportovní zprávy

Bilance mužů FBK Jičín, 28 utkání bez porážky

02. 12. 2019 Florbal

Jičín - Jičínští florbalisté po suverénním postupu z krajské ligy drží šňůru neporazitelnosti i po šesti kolech vyšší soutěže. V posledním turnaji hájili domácí tvrz, prvním soupeřem byl aktuálně vedoucí celek tabulky, FbC Titáni Pardubice. V úvodní třetině muži Jičína spustili ofenzivní… » celý článek

Florbalový turnaj elévek v Jičíně

25. 11. 2019 Florbal

Jičín - Jako poslední družstvo FBK Jičín se v neděli na domácí palubovce představily také elévky. Družstvo se dává dohromady od září. Proto pro některé hráčky bylo představení v nových, modrých, klubových dresech premiérou. V této kategorii se výsledky nepočítají. O to větší motivace je dát co… » celý článek

Florbal: výsledky a tabulka

EXTRALIGA ŽEN 12. kolo: Jičín - Chodov 0:11 Střešovice - Jižní Město 3:4 N Bulldogs Brno - Vítkovice 3:8 Židenice - Ostrava 7:4 Panthers Praha - Bohemians 4:6 Olomouc - Liberec 11:1 » celý článek

Florbalové juniorky FBK Jičín v čele ligové tabulky

19. 11. 2019 Florbal

Jičín - Jičínské florbalové juniorky sehrály o uplynulém víkendu ve Rtyni další dvě utkání ligové soutěže. Ziskem šesti bodů potvrdil tým svoji suverenitu a bez ztráty bodu vede po šesti kolech ligovou tabulku. KM automatik FBK Jičín - FTC Vysoké Mýto 6:1 (2:1, 0:0, 4:0) Jičínský tým… » celý článek

Extraliga žen v polovině. Jičín v sobotu opět hraje doma

Jičín - O sváteční neděli hostily florbalistky KM automatik FBK Jičín v rámci 11. kola nejvyšší soutěže Tatran Střešovice. Povzbuzené výhrou na Bohemians se chystaly na další "loupež", začátek se však nepovedl a hned ve 2. minutě zůstala nepokrytá v brankovišti Seemannová (0:1). O minutu později si… » celý článek

18. 11. 2019 Florbal

EXTRALIGA ŽEN 11. kolo: Jičín - Střešovice 6:9 Panthers Praha - Bulldogs Brno 4:5 N Olomouc - Chodov 2:18 Židenice - Liberec 9:3 Jižní Město - Bohemians 6:7 Ostrava - Vítkovice 4:3 P (předehráno) » celý článek

Turnaj mladších žáků Rumcajsů

12. 11. 2019 Florbal

Jičín - K druhému florbalovému turnaji zajížděli jičínští mladší žáci, Rumcajsové, hrající systém 5+1, do haly v Chlumci nad Cidlinou. Přes menší potíže pořádajícího celku s organizací turnaje bylo vše nakonec úspěšně odehráno. K prvnímu zápasu nastoupily jičínské naděje proti týmu FbK Orlicko… » celý článek