Sportovní zprávy Florbal

Sportovní zprávy

Muži FBK Jičín postoupili do divize

30. 03. 2020 Florbal foto: 2

Jičín - Český florbal ukončil sezonu a z rozhodnutí výkonného výboru se soutěže "anulovaly", naděje na postup či obavy ze sestupu se rozplynuly. V divizích však systém soutěže určuje sestupující ihned po základní části, pro ročník 2020/2021 tedy budou oslovené kluby, jejichž týmy byly na špici… » celý článek

Jičínské florbalistky v Olomouci jednou vyhrály

10. 03. 2020 Florbal foto: 1

Jičín - Série play-down florbalové extraligy žen, která se hraje na 4 vítězná utkání, má za sebou úvodní dvě dějství. Ženy FBK Jičín je sehrály v Olomouci. Sobotní zápas, to byl tvrdý florbal od prvních minut, hráčky obou celků bojovaly o každý centimetr hřiště. V 10. minutě Lucka Paulovičová… » celý článek

Starší žáci FBK Jičín odehráli další turnaj

09. 03. 2020 Florbal foto: 1

Jičín - K dalšímu turnaji florbalové ligy starších žáků odjeli kluci KM automatik FBK Jičín poprvé v sezoně v ideální sestavě. Třetí výkonnostní koš se odehrál za účasti týmů Hořic, Hradce Králové B, Pardubic B a Svitav. Reálným přáním trenérů i hráčů bylo usilovat o postup do druhého koše. » celý článek

Muže FBK Jičín dělí od divize jen jediný bodík

03. 03. 2020 Florbal foto: 2

Jičín - Muži KM automatik FBK Jičín ukončili svou vítěznou šňůru, kterou táhli skoro 2 roky! Trvala 36 utkání. Na dalším turnaji Regionální ligy narazili na FbC Skuteč, její hráči byli takticky dobře připraveni. Jičín sice bušil na kasu celých 45 minut, vyložené šance však zahazoval, soupeř… » celý článek

Florbaloví dorostenci Jičína bojují o medaile

03. 03. 2020 Florbal

Jičín - Dorostenci KM automatik FBK Jičín se v dalších bojích střetli s týmem FBC Trutnov (DTJ), který porazili 5:3, a lídrem tabulky, FBC Dobruškou. Ta vyhrála 7:4. Jičínští tak stále živí naději na medailové umístění, rozdíl mezi druhým a pátým místem je pouhých 5 bodů. Jičín má navíc příznivější… » celý článek

Florbalisté Jičína krůček od postupu do divize

25. 02. 2020 Florbal

Jičín - Velký úspěch stojí před mužským týmem KM automatik FBK Jičín. Po vydařeném domácím turnaji nejenže protáhli sérii neporazitelnosti na 36 utkání (i s minulým ročníkem), navíc se však velmi přiblížili postupu do divize! Pomyslnou třešničkou na dortu je pak první místo v tabulce Regionální… » celý článek