Sportovní zprávy Ostatní

Sportovní zprávy

Letošní 68. Volejbalová Dřevěnice je v polovině

02. 08. 2021 Ostatní

Dřevěnice - První víkend nejoblíbenějšího a největšího volejbalového antukového turnaje je odehrán. Sobota byla naprosto pohodová a vše šlo jako po drátku. Na deseti kurtech se odehrálo vše podle záměru pořadatelů a krátce po jedenadvacáté hodině byly předány poslední ceny v kategorii dorostenek.… » celý článek

V sobotu se konaly parkurové závody pod Zebínem

07. 07. 2021 Ostatní

Jičín - V sobotu 3. července se v Jezdeckém Centru Jičín odehrál další napínavý souboj o umístění v seriálu parkurových závodů Pohár Českého ráje 2021. Na programu bylo 2. kolo letošní soutěže. V kategorii HOBBY si upevnila vedoucí pozici Jitka Kulhánková z JK Robousy, ale o to zajímavější jsou… » celý článek

Družstva Tenisu Nová Paka zahájila mistrovská utkání

01. 06. 2021 Ostatní

Nová Paka - Víkend 29. a 30. května přinesl zahájení mistrovských zápasů smíšených tenisových družstev. Soutěže jsou stejně jako v loňské sezoně vlivem epidemiologické situace zkráceny na tři kola, kdy úvodní dějství rozdělí účastníky do pavouků pro vítěze a poražené. Áčko dospělých Tenisu Nová… » celý článek

Tereza Janatová bronzová na MČR

17. 09. 2020 Ostatní foto: 1

Nová Paka - Hráčka klubu Tenis Nová Paka, hrající za LTK Liberec, Tereza Janatová společně s Kristýnou Hrabalovou (TC Brno) získaly bronz ve čtyřhře žen na tenisovém mistrovství České republiky, které se konalo ve dnech 14. až 21. srpna v Ostravě. Tereza si tak tímto mimořádně cenným úspěchem… » celý článek