Sportovní zprávy Plavání

Sportovní zprávy

Plavecký oddíl Delfín Jičín pořádá nábor

09. 09. 2019 Plavání

Jičín - Plavecký oddíl Delfín Jičín hledá děti ročníků narození 2011 až 2013, které již mají osvojené základy plavání a rády by se tomuto sportu věnovaly na závodní úrovni. Nábor nových členů do plaveckého oddílu bude probíhat v úterý 17. září od 15.00 v aquacentru. Děti, které se zúčastní… » celý článek

Mikuláš Cogan jako silový motýlkář

12. 08. 2019 Plavání

Nová Paka - Plavecký způsob motýlek byl po léta pro Mikuláše Cogana jen doplňkovým. V kraulu se postupně stal ve své kategorii neporazitelným, ale v motýlku se střídají vynikající výkony s průměrnými. Na olympiádě dětí a mládeže bylo k získání šest zlatých, což byl Mikulášův jednoznačný cíl,… » celý článek

Na 50 metrů plavec Matěj Vik zatím na medaili nedosáhl

30. 07. 2019 Plavání

Jičín - Matěj Vik, závodník jičínského klubu Delfín, skončil na MČR v plavání na 50 m volným způsobem v kategorii mladší dorost na 9. místě. Mistrovství republiky se konalo v Českých Budějovicích a Matěj Vik již dva roky trénuje ve středisku vrcholového plavání Žralok Nová Paka. Do mistrovského… » celý článek

Miky Cogan v kraulech nepokazil

16. 07. 2019 Plavání

Nová Paka - Čtyři zlaté na olympiádě dětí a mládeže získal Miky Cogan v kraulech, tedy v závodech volným způsobem. Na této olympiádě se kraulem závodí na 50, 100, 200 a 400 m. Další dvě zlata získal v plaveckém stylu motýlek. Pokud jde o konkurenci v kraulech, tak 50 m plavou prakticky všichni… » celý článek

Miky Cogan se polepšil, získal šest zlatých

08. 07. 2019 Plavání

Nová Paka - Po celé řadě porážek v průběhu sezony Mikuláš Rudolf Cogan nakonec potvrdil na olympiádě dětí a mládeže v Liberci svou dominanci. Jeho skóre bylo stoprocentní, ze šesti závodů, kde startoval, má šest zlatých medailí. A spolu s Jakubem Krischkem z Ostravy byli v bazénu nejúspěšnější. … » celý článek

Jičínští plavci závodili na MČR v Českých Budějovicích

24. 06. 2019 Plavání

Jičín - Od čtvrtka 20. do neděle 23. června hostil plavecký 50metrový bazén v Českých Budějovicích plavecké mistrovství republiky. Diváci, kteří si závody nenechali utéct, mohli sledovat celou českou plaveckou špičku, včetně všech reprezentantů, kteří se předvedli ve výborném světle. Barbora… » celý článek

Miky Cogan závodil na MČR žáků

17. 06. 2019 Plavání

Jičín - Mistrovství České republiky žáků začalo pro Mikuláše Cogana debakly na tratích 200 m. Český rekordman na 200 m kraul s náskokem vedl, ale v závěru na něj zle dotíral Martin Fait z Domažlic. Jičínskému závodníkovi nevyšel dohmat a na výsledkové tabuli se objevilo 1. Fait 2:03,23 min.; 2.… » celý článek