Sportovní zprávy Cyklistika

Sportovní zprávy

Polmanovi se na MTB maratonu Okolo Vlasenice dařilo

22. 07. 2014 Cyklistika

Nová Paka - V sobotu 19. července se ve vísce Vlasenice nedaleko Pelhřimova uskutečnil sedmý ročník MTB maratonu horských kol Okolo Vlasenice, který je součástí seriálu Vysočina MTB Cup. Pro muže vytyčili pořadatelé okruh o délce 42 kilometrů, jehož těžký terén prověřil přes 170 startujících… » celý článek

Vendula Kuntová po roce opět mistryní ČR

21. 07. 2014 Cyklistika

Jičín - Uplynulý víkend byl pro české bikery vyvrcholením jejich sezony. Od pátku do neděle se v pražských Řepích rozdávaly mistrovské dresy a medaile na republikovém šampionátu. Trať byla velice rychlá, technické pasáže náročné, což pro několik bikerů znamenalo odjezd do nemocnice. Oproti loňsku… » celý článek

Dan Polman desátý na nejextrémnějším českém MTB maratonu

07. 07. 2014 Cyklistika

Nová Paka - V sobotu již před šestou hodinou ranní byl na náměstí v Holešově odstartován nejextrémnější český MTB maraton Obr Drásal. Na start nejdelší trasy se postavilo přes sto odvážných bikerů, na které čekalo dlouhých 175 km a překonání celkem 5000 výškových metrů. S extrémně těžkým horským… » celý článek

Jiří Šorm zajel na Klepandě nový rekord

03. 07. 2014 Cyklistika

Klepanda - Ve středu 2. července pokračovala již předposledním 6. závodem Jičínská cykloliga 2014. Závodu Klepanda - Syřenov se zúčastnilo 30 závodníků (počet závodníků již ovlivnily dovolené). Na zvlněné trati, za teplého počasí, bez deště, ale na opravované vozovce dosáhl výborného času a… » celý článek

Polman a Vagenknecht stáli v Krkonošáku na bedně

01. 07. 2014 Cyklistika foto: 1

Lomnice n/P - Poslední červnovou sobotu zaplnili areál skokanských můstků v Lomnici nad Popelkou bikeři. Byl tu start i cíl Bikemaratonu Krkonošák. Závodníci si mohli vybrat z tratí dlouhých 89, 46 a 23 km. Minimální počet asfaltových úseků a naopak slušné zastoupení úzkých a méně upravených… » celý článek