Sportovní zprávy Cyklistika

Sportovní zprávy

Lukáš Kunt o cyklokrosovém víkendu opět neporazitelný

19. 11. 2012 Cyklistika

Jičín - Náročný víkend čekal 17. a 18. listopadu na české cyklokrosaře. Jely se poslední dva závody Českého poháru v cyklokrosu. V sobotu to byl tradiční závod konaný každoročně 17. listopadu na Holých Vrších a jako vždy to byl závod s největším převýšením v celém seriálu. Trať byla velice… » celý článek

Lukáš Kunt potvrdil vedení v Českém poháru v cyklokrosu

13. 11. 2012 Cyklistika

Jičín - Po měsíční pauze, kdy se jely dva závody Světového poháru a Mistrovství Evropy, pokračoval o víkendu Český pohár v cyklokrosu dalšími dvěma závody. V sobotu se závodilo v Kolíně a na oddílově domácí trati se opět dařilo Lukášovi Kuntovi (REMERX MERIDA TEAM Kolín). Po vynikajícím startu… » celý článek

Mladý Jirka Šorm vyhrál Pohár Svazu cyklistiky

06. 11. 2012 Cyklistika

Nová Paka - Patnáctiletý novopacký cyklista závodící za královédvorský tým Carla Kupkolo zvítězil v letošní soutěži pořádané Svazem cyklistiky Královéhradeckého kraje. Tento celoroční Pohár obsahoval 2 silniční a 2 MTB závody. Jirka Šorm vyhrál s přehledem oba závody na silnici, jedním z nich… » celý článek

Bikeři z regionu se v Žacléři neztratili

09. 10. 2012 Cyklistika

Žacléř - Na závodě trojic na 70 kilometrů, ŽACLÉŘSKÉ 70 MTB 2012, byli vidět i bikeři z našeho regionu. Nejlépe se umístila trojice z Fit klubu Jičín ve složení Ondřej Mikule, Petr Kordík a Pavel Kubín, která časem 3:02:31,8 skončila na výborném třetím místě. O tři místa za nimi, na šesté příčce… » celý článek

Kadet Lukáš Kunt kraluje cyklokrosovému TOI TOI Cupu

Jičín - V sobotu 6. října hostila Mladá Boleslav závod cyklokrosového TOI TOI Cupu. Závod probíhal v městském parku Štěpánka, kde pořadatelé připravují Mistrovství Evropy, které se tam bude konat v příštím roce. Mládežníci pokračovali i v neděli 7. října v nedalekých Jabkenicích na pátém závodě TOI… » celý článek

Cyklomaraton horských kol se jede 7. října

02. 10. 2012 Cyklistika

Hořice - Devátý ročník cyklomaratonu horských kol Královéhradecká 50 se pojede v neděli 7. října v Hořicích. Start i cíl jsou v místním autokempu. Závodu se mohou zúčastnit všechny věkové kategorie od předškoláků po veterány, jedinou podmínkou je přilba. Prezence se koná od 8 do 10.30, start… » celý článek