Sportovní zprávy Cyklistika

Sportovní zprávy

Lukáš Kunt zahájil Český pohár horských kol druhým místem

30. 04. 2013 Cyklistika foto: 1

Jičín - V sobotu 27. dubna se jel zahajovací závod Českého poháru horských kol v Teplicích. Lázeňské město Teplice přivítalo závodníky chladným počasím a po nočním dešti byla trať, která je zde zasazena do krásného prostředí lázeňského parku, ještě náročnější než obvykle. Jako první se na start… » celý článek

Tomáš Malík vítězem úvodní časovky Jičínské cykloligy 2013

29. 04. 2013 Cyklistika

Jičín - Ve středu 24. dubna vstoupil do svého 14. ročníku seriál silničních cyklistických časovek - Jičínská cykloliga 2013. Na startovní čáru se za krásného počasí postavilo celkem 31 cyklistů a cyklistek. Za podpory oddílu Cyklo ski J. Žitník a jeho příznivců připravili pořadatelé 14 km dlouhý… » celý článek

Lukáš Kunt vede Český pohár v silniční cyklistice

16. 04. 2013 Cyklistika

Jičín - O víkendu pokračoval dalšími závody Český pohár v silniční cyklistice. V letošním roce má tento nejprestižnější silniční seriál opravdu velký spád, když na závodníky čekají tři náročné závodní víkendy za sebou. Na startu byli opět zastoupeni i jičínští závodníci, a to kadet Lukáš Kunt … » celý článek

Vendula Kuntová veze body z Chorvatska

Jičín - O uplynulém víkendu se jičínská cyklistka Vendula Kuntová, jezdící letos za kolínský oddíl REMERX MERIDA TEAM, zúčastnila spolu s týmem závodu XCO PREMANTURA v chorvatské Pule. Závod patří do série závodů bodovaných UCI body. Proto se zde sešla opravdu zajímavá konkurence. Tato kamenitá… » celý článek

Cyklisté Kunt i Vomáčko 3. na plzeňské Lopatárně

09. 04. 2013 Cyklistika foto: 2

Jičín - Jičínští mladí cyklisté obsadili shodně třetí místo v úvodních závodech Českého poháru silniční cyklistiky. V sobotu čekalo na závodníky kritérium v areálu plzeňské Lopatárny, na neděli byla původně plánována časovka v okolí Plzně. Jelikož byla silnice po zimních mrazech ve špatném stavu… » celý článek

Lukáš Kunt zahájil sezonu vítězstvím

26. 03. 2013 Cyklistika

Jičín - Jičínský cyklista Lukáš Kunt (REMERX MERIDA TEAM KOLÍN) zahájil letošní sezonu na mezinárodních závodech URC Kamptal Klassik Trophy v rakouském Langenlois. Na startu se sešla konkurence závodníků z 6 zemí a startovní pole kadetů mělo 33 závodníků. Závod Lukášovi vyšel výborně. Po… » celý článek

Horská kola v Jičíně v nadcházející sezoně 2013

25. 02. 2013 Cyklistika

Jičín - Na jarní počasí a s ním spojené první kilometry v sedlech horských i silničních kol se již těší značné množství jičínských cyklistů i cyklistek. Právě pro vyznavače "tlustých gum", tedy horských kol, chystá Fit club Jičín řadu závodů a akcí. Hlavním kláním bude WEBER Jičínská 50. Již 8.… » celý článek