Sportovní zprávy Fotbal

Sportovní zprávy

Zápas fotbalové rezervy Jičína rozhodly penalty

19. 09. 2022 Fotbal

Jičín - V sobotu 17. září cestovali fotbalisté Jičína B do Vrchlabí, které se v horních patrech tabulky 1. B třídy nachází těsně za jičínskou rezervou. FC Vrchlabí B - SK Jičín B 2:2 (1:1) na PK 4:5 Již v 6. minutě Jičínští inkasovali, po odražené střele Krause neměl Cink problém… » celý článek

První dva body pro jičínské fotbalisty

Jičín - V sobotu 17. září sehráli fotbalisté Jičína utkání 7. kola KP. Po šesti porážkách samozřejmě chtěli konečně bodovat, v tabulce už byli jediní bez bodů. FK Kostelec n/O - SK Jičín A 2:2 (1:2) na PK 3:5 Začátek byl špatný, hned ve 2. minutě po rohu přiklepl Hašek hlavou míč… » celý článek

Penaltové rozuzlení ve prospěch fotbalistů Jičína B

12. 09. 2022 Fotbal

Jičín - V dalším mistrovském utkání 1. B třídy mužů přivítala v sobotu fotbalová rezerva Jičína tým TJ Sokol Stará Paka. SK Jičín B - TJ Sokol Stará Paka 1:1 (1:1) na PK 4:2 Začátek utkání posunutý o několik minut kvůli silnému lijáku nezačal pro Jičín dobře, hned ve 4. minutě se… » celý článek

Další prohra jičínských fotbalistů, už šestá

Jičín - V dalším mistrovském utkání KP přivítali fotbalisté Jičína v sobotu 10. září na domácím trávníku nováčka z Týniště nad Orlicí. Jičínští chtěli konečně poprvé bodovat. SK Jičín A - SK Týniště n/O 0:2 (0:1) Hned ve 4. minutě výborně vystihl Kanaval pas hostů za obranu a… » celý článek

Fotbalová rezerva Jičína veze tři body

05. 09. 2022 Fotbal

Jičín - V sobotu 3. září cestovali fotbalisté Jičína B k dalšímu zápasu 1. B třídy do Nové Paky, kde se jim v minulých zápasech poměrně dařilo. FK Nová Paka - SK Jičín B 0:1 (0:0) Ve vyrovnaném utkání na podmáčeném hřišti rozhodl o vítězství střídající dorostenec Kosejk, který… » celý článek

Fotbalisté Jičína B doma porazili Slavoj Skřivany

29. 08. 2022 Fotbal

Jičín - V dalším mistrovském utkání nového ročníku 1. B třídy mužů fotbalisté Jičína B na domácím trávníku přivítali hráče TJ Slavoj Skřivany. Ti se již několik sezon netají postupovými ambicemi do 1. A třídy. SK Jičín B - TJ Slavoj Skřivany 4:1 (1:1) První poločas začal pro… » celý článek