Sportovní zprávy Fotbal

Sportovní zprávy

Poslední přípravný zápas fotbalistů Jičína

01. 08. 2022 Fotbal

Jičín - V sobotu 30. července sehráli fotbalisté SK Jičín poslední přípravný zápas na novou sezonu. TJ Jiskra Hořice - SK Jičín 3:2 (0:2) Komentář asistenta trenéra Řeháčka: "Začátek zápasu byl z obou stran ofenzivní, kdy se vyznamenal Švorc chycením penalty zkušenému… » celý článek

Ani v Poděbradech se hráčům SK Jičín nedařilo

25. 07. 2022 Fotbal

Jičín - V neděli 24. července sehráli jičínští fotbalisté další přípravné utkání v Poděbradech. Čekal je zápas s účastníkem KP Středočeského kraje, který ale aktuálně nastoupí pouze v 1. A třídě, neboť domácím nestačilo k záchraně ani 10. místo se 45 body, vzhledem k sestupové situaci v Divizi… » celý článek

Druhý přípravný zápas fotbalisté Jičína vyhráli

21. 07. 2022 Fotbal

Jičín - Za úmorného vedra cestovali fotbalisté Jičína v úterý 19. července k dalšímu přípravnému utkání do Kosmonos. SK Kosmonosy - SK Jičín 0:3 (0:0) Na neskutečném pažitu začali Jičínští aktivně. Ve 2. a 4. minutě se do dobrých příležitostí dostali Fidrich a Dítě, branka z toho… » celý článek

První přípravný zápas fotbalistů SK Jičín

18. 07. 2022 Fotbal

Jičín - Po krátké letní pauze nastoupili v sobotu 16. července hráči SK Jičín po týdenním fyzicky náročném tréninku k prvnímu přípravnému utkání na hřišti účastníka 1. A třídy v Lázních Bělohradě. Protože kádr prakticky nikdo neopustil a přibylo větší množství hráčů, nastoupili v poločasech dvě… » celý článek

Fotbalisté Jičína B poslední utkání prohráli

13. 06. 2022 Fotbal

Jičín - V posledním soutěžním utkání jarní části 1. B třídy přivítali fotbalisté jičínské rezervy mužstvo FC Vrchlabí B. V sestavě dostali vedle ostřílených matadorů opět šanci mladíci z dorostu a potvrdili, že je to správná cesta. SK Jičín B - FC Vrchlabí B 1:2 (0:0) V první… » celý článek